FUTBOLAS

Futbolas darželyje

Bendradarbiaujant su socialiniais partneriais darželyje vyksta Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projektas „Mažais žingsneliais didžiojo futbolo link“, kurio tikslas - atskleisti futbolo žaidimo integravimo galimybes į ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdomąjį procesą.

Projekto metu darželio pedagogai glaudžiai bendradarbiauja su futbolo klubo treneriais, kurie veda praktinius užsiėmimus, o ikimokyklinio ugdymo pedagogai išklausę 8 valandų teorinį-praktinį seminarą, turės galimybę kūrybiškai integruoti futbolą į kasdieninį ugdymo procesą.

Profesionalių futbolo trenerių dalyvavimas kūno kultūros užsiėmimuose leis geriau atskleisti sporto šakos specifiką, padės įžvelgti individualius ugdytinių gebėjimus, užtikrins tolimesnio ugdymo (si) galimybes.

Informacijos atnaujinimo data 2014 - 11 - 15