KREPŠINIS DARŽELYJE

Grįžti atgal

Atliepiant mažųjų ugdytinių ir jų tėvelių poreikius bendradarbiaujame su Nacionalinės krepšinio akademijos komanda, kurios dėka darželyje vyksta krepšinio užsiėmimai.

Treniruotes gali pradėti vos trejų sulaukę mažieji krepšininkai, o po krepšinio treniruočių darželyje, tęsiant treniruotes mokykloje, vaikas į aikštelę jau atsineša taip svarbios jaunam žaidėjui įgūdžių ir varžybų patirties. 

Mažieji krepšininkai patiria ne tik varžybų jaudulį, bet ir pratinasi džiaugtis komandos pergale kasmet vykstančiame Darželių čempionate (miesto mastu), Darželiadoje bei nuo 2014 metais debiutuojančiame Lietuvos darželių čempionate, kurį inicijuoja ir organizuoja Nacionalinė krepšinio akademija. 

Mažojo krepšininko treniruotė NKA užtrunka 45 minutes. 

Treniruočių, kurių darželinukai turi dvi per savaitę, metu NKA auklėtiniai išmoksta krepšinio pagrindų, kamuolio varymo, perdavimo, metimo technikos, drausmės, taip pat krepšinio taisyklių supratimo. 

Profesionalūs NKA treneriai į kiekvieną mažąjį krepšininką žiūri atsakingai ir siekia užauginti spalvingą, išskirtinę, ryžtingą asmenybę. 

 

Išsamiau skaitykite internetiniame puslapyje: http://www.nka.lt/apie-nka/veikla

 

Informacija atnaujinta 2014 - 11 - 16