Papildoma veikla

Salės užimtumas

Salės nuoma ir panaudojimas

Zumba

Zumba – nauja fitneso rūšis, jungianti aerobiką su šokiu. Lankyti Zumba, tai tas pats, kas dalyvauti šventėje kiekvieną treniruotę… Joje ir ilgą laiką po jos jusite save išskirtinai patrauklia, jausminga ir temperamentinga. Linksmi Lotynu Amerikos ritmai – pagrindinis Zumbos muzikos ir judesių stilius.  Zumba– tai treniruotė visiems– pradedantiesiems ir pažengusiems; tai paprastos, bet žaismingos choreografijos kombinacijos, daug nuotaikos ir sudegintų kalorijų. Ir visa tai lengva, paprasta ir smagu!

Zumbos treniruotės metu:

Kalanetika

Kalanetika - gimnastikos rūšis, siejanti baletą ir rytų jogą. Pavadinimas kilo iš šių pratimų kompleksų įkūrėjos vardo Callan Pinckney. Tai statinių pratimų kompleksas, kada raumenys dirba išsitempimo ir susitraukimo principu. Sąnarių patempimo metu atsiranda statinis krūvis, tada pasiekiamas raumenų didžiausias elastingumas. Tiems, kurie siekia numesti papildomus kilogramus ir sutvirtinti raumenis - reikėtų rinktis būtent šią gimnastikos rūšį.

Užsiemimai vyksta Pirmadieniais ir Trečiadieniais nuo 19val.

Informacija pasiteirauti

KREPŠINIS DARŽELYJE

Atliepiant mažųjų ugdytinių ir jų tėvelių poreikius bendradarbiaujame su Nacionalinės krepšinio akademijos komanda, kurios dėka darželyje vyksta krepšinio užsiėmimai.

Treniruotes gali pradėti vos trejų sulaukę mažieji krepšininkai, o po krepšinio treniruočių darželyje, tęsiant treniruotes mokykloje, vaikas į aikštelę jau atsineša taip svarbios jaunam žaidėjui įgūdžių ir varžybų patirties.

FUTBOLAS

Futbolas darželyje

Bendradarbiaujant su socialiniais partneriais darželyje vyksta Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projektas „Mažais žingsneliais didžiojo futbolo link“, kurio tikslas - atskleisti futbolo žaidimo integravimo galimybes į ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdomąjį procesą.