Papildoma veikla

Vaikų mados teatro veikla

Mes siūlome šokių pamokėles vaikams, kurios yra orientuotos ne tik kaip šokio pramoga, bet ir kaip fizinio parengtumo pradžiamokslį. Remiantis laisva žaidimų forma bei įtraukiant teatro pagrindus, mes laviname jūsų vaiko klausą, ritmo pojūtį, kūno lankstumą, koordinaciją, pusiausvyros išlaikymą, taisyklingą laikyseną, smegenų veiklą ir vizuolumą. Mokoma cheorografija padės pažinti meno pasaulį, įvairius šokių stilius ir padės atskleisti meninius sugebėjimus, individuolumą ir pasitikėjimą savo jėgomis.

Salės užimtumas

Salės nuoma ir panaudojimas

KREPŠINIS DARŽELYJE

Atliepiant mažųjų ugdytinių ir jų tėvelių poreikius bendradarbiaujame su Nacionalinės krepšinio akademijos komanda, kurios dėka darželyje vyksta krepšinio užsiėmimai.

Treniruotes gali pradėti vos trejų sulaukę mažieji krepšininkai, o po krepšinio treniruočių darželyje, tęsiant treniruotes mokykloje, vaikas į aikštelę jau atsineša taip svarbios jaunam žaidėjui įgūdžių ir varžybų patirties.

FUTBOLAS

Futbolas darželyje

Bendradarbiaujant su socialiniais partneriais darželyje vyksta Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projektas „Mažais žingsneliais didžiojo futbolo link“, kurio tikslas - atskleisti futbolo žaidimo integravimo galimybes į ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdomąjį procesą.

Ritminiai šokiai

Programa skirta visapusiškai ugdyti ikimokyklinukų gabumus, kelti jų kultūrinį lygį, ugdyti meninį skonį ir teigiamą požiūrį į judesio meną. Užsiėmimuose lavinamas ritmo pojūtis, taisyklinga laikysena, kūno lankstumas ir koordinacija, ugdomas kūrybiškumas, savarankiškumas ir pasitikėjimas savo jėgomis, mokoma improvizuoti.